Akgün Dekor

Akgün Dekor 1987 yılında koltuk mekanizması atölyesi olarak kurulmuştur. Her geçen gün kendini yenilelerek, yüksek kalite anlayışı ve çağdaş tasarımları ile kısa sürede sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Koltuk mekanizması üretimi ile ilgili faaliyetlerinin ardından, 2007 yılından itibaren mobilya üretimine geçilmiştir. Mobilyanın cazip satış fiyatının kalite ile beraber olabileceği felsefesi doğrultusunda gün geçtikçe büyüyen bir yapısı vardır. En üst kalite ve süratle kanepe, modüler ev gereçleri, baza, başlık ve ferforje üretimini kendi atölyesinde yapması kalite standartlarını önemli derecede artırmaktadır. Ayrıca otel uygulamaları faliyetleri ile hizmet vermektedir. Ürünlerimizi yüksek kalite, uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmak amacı ile günümüze kadar çalışmalarımız sürdürmüş bulunuyoruz. Ayrıca müşteri taleplerine uygun özel mobilya imalatımızda mevcuttur.

Vizyonumuz:

Müşteri ihtiyaçlarına, beklentileri aşan ürünlerle cevap vermek, Hayatı kolaylaştıran ergonomik tasarımlarla farklılıklar yaratmak, Toplumun yaşam kalitesini yükselterek müşteri mutluluğunu gerçekleştirmek.

Misyonumuz:

Mobilya sektöründe ulusal ve uluslararası standartlara uyan, güvenilirliği yüksek, trend belirleyen bir dünya markası olmak ve gelirinin büyük bölümünü yurt içi satışlar kadar, ihracattan da elde eden bir üretici olmak.

© Nuak Akgün Dekoratif Demir San.Tic.Ltd. Şti'nin Markasıdır. Tüm Hakları Saklıdır.Sitede bulunan Ürünlerin ve görsellerin yayınlanması yasaktır.